top of page

ליווי יצירתי 

יותר ויותר אני מרגישה שלכל אחד.ת מאיתנו יש משהו שמדבר אלינו ודרכנו בין אם נרצה ובין אם לא. יוצרות.ים, יזמיות.ים, חוקרות.ים וכדומה, מכירות.ים את זה ממש טוב, אבל לא רק. כל רעיון, פרויקט, עסק, קריאת לב, תשוקה בלתי מוסברת, אישיות או תקופה היסטורית ש״רודפת״ אותנו, תרבות מסוימת, קונספט מסוים, לכולנו יש משהו שאנחנו דלוקות.ים עליו והוא חי בנו ומבקש שנתקרב. 

מהות הליווי שלי יושבת על ההנחה, שזה לא סתם. שה״דלקה״ הזאת חיה בנו כי יש משהו בחיבור הזה שלך עם הדבר הזה. שהעולם צריך שאת.ה ומה-משהו הזה, תעשו ביחד. אז במפגשים שלנו - לזה אנחנו מקשיבים - מה מבקש לקרות דרכך? ואיך זה מבקש לקרות? 

הליווי מקשיב למרחב האינטואיטיבי, שם מדברת חכמת הנשמה, הרגע הזה, והיא יצירתית וחדשנית ואמיצה יותר מכל מהלך שכלתני ומחושב. המפגשים קורים בהרבה צורות, תלוי באדם, בדבר שבאת איתו ומה העולם מבקש מכם עכשיו. 

אחד הדברים הייחודים שאני עושה זה מסעות אינטואיטיביים (אפשר לגלול למטה) אבל יש גם פשוט שיחה, בריינסטורמינג, תרגילים ושיעורי בית, אימון ריגשי ועוד. לפעמים בכל מפגש מתאים שנעשה משהו אחר. ניתן לעשות מפגש אחד או סדרת מפגשים, שוב, בהתאם למה שקורה. הדרך מראה את עצמה תוך כדי תנועה. זה טבעם של החיים.

כמה מילים לגבי התקופה (7 באוקטובר, חרבות ברזל, קיץ 2024)

בערך כל מה שהכרנו מתפרק ומתפורר עכשיו. קשה מאד לאחוז באמונות או הרגלי מחשבה שהיו מבחינתנו מובנים מאליהם. זה זמן לסובב את תשומת הלב פנימה ולהקשיב בשקט. להתחדש. וקשה מאד למצוא בתוכנו מקומות חדשים כשאנחנו מחפשים הסברים ופתרונות דרך השכל. יש פה פעימת חיים. היא פועמת בכולנו והיא לא עשויה משום דבר שבני האדם המציאו כמו אידיאולוגיות וערכים. היא עובדת אחרת וכמו שכתבתי למעלה, היא יצירתית, מפתיעה ואמיצה מאד. הלוואי שכולנו נקשיב לה יותר. 

נבוא לחיים כמו שהם כמו שאנחנו ונאמר הנני. תאמינו או לא, עונה בת קול, תמיד, ואומרת - או, טוב שבאת.

מסעות אינטואיטיביים

המסעות הם דרך יסודית ו - playful להתמסר אל המרחב האינטואיטיבי המסתורי אך עם זאת כל כך מוכר לכולנו, זה שמדבר את עצמו דרכנו ואלינו, בין אם נרצה זאת או לא, קצת כמו נשימה. האם אנחנו מקשיבים? 
 

החכמה האינטואיטיבית שולחת אלינו כל הזמן ידע מכל ערוציי הווייתנו - האישי, הריגשי, המקצועי, היצירתי, הפיסי וכו׳. אפשר לומר שככה החיים מדברים אלינו. היא זו שמעוררת בנו סקרנות או משיכה לא בהכרח מוסברת לדברים או אנשים, היא זו שגורמת לנו לאי נוחות כשאנחנו עושים שקר בנפשנו או סוטים מן העיקר. היא מסתורין, היא התרגשות, היא אהבה והיא מצפן מדהים ללכת לפיו על מנת להעמיק את הקשר שלנו עם חיינו ועשייתינו, לשגשג ולהרבות טוב בעולם. 

איך נראה מסע?

מסע הוא מפגש אישי של כשעתיים וכל שהוא דורש מבחינה טכנית זה מרחב נעים שאפשר לשכב בו על מזרון או ספה ולהתמסר בשקט. אני מארחת בדרום תל אביב ואפשר לעשות מסע גם בזום.

המפגש מתחיל בשיחה קצרה (15-20 דקות) הנוגעת במה שלומך היום וזורמת אל הדבר שהביא אותך לבוא לעשות מסע. 

תוך כדי השיחה המקדימה, נתמקד בשתיים-שלוש שאלות ואלה יהיו מאין הכוונה עבורנו וגם עבור המרחב עצמו. השאלות הן הדרך שלנו להגיד לחכמה האינטואיטיבית - אשמח לדעת מה יש לך לומר לי על ״זה״. בפועל, מה שנראה ונחווה במסע - זה מה שנראה ונחווה במסע וזה גם היופי של הדבר, זוהי אינה תכנית כבקשתך, אבל זה כן מפגש משותף, אינטימי ואוהב שלך עם החכמה הייחודית שלך בנקודה זו בחייך.  

לאחר שהתבהרנו על הנושא והשאלות, את/ה שוכב/ת, עוצם/ת עיניים ואני מוליכה אותך להרפיה עמוקה. כאשר כל החושים מכוונים פנימה אך אנחנו עדיין נוכחים/ות ומודעים/ות לחלוטין, את/ה מדמיין/ת 10 מדרגות ואנו יורדים/ות לאט אל לאן שהחכמה תיקח אותנו. מכאן אנחנו בידיים המופלאות של המרחב האינטואיטיבי. נלך בו צעד צעד במשך כשעה ורבע כששם המשחק הוא התגלות.

מוזמן/ת ליצור קשר

bottom of page